TITUL MISTR EVROPY 2019 V KLIPOVÉM TANCOVÁNÍ Dance4Fans a TAF VC

DUO Alena Dvorská a Adina Mlčáková ZÍSKALY TITUL MISTR EVROPY 2019 V KLIPOVÉM TANCOVÁNÍ Dance4Fans a TAF VCD v kategorii dospělíse svou choreografií „STAR DUST“. EVROPSKÝ ŠAMPIONÁT SE KONAL 2.11.2019 v GEBLASHALE Neunkirchen v Německu.

Během školního roku 2018/2019 si tanečníci z TANEČNÍHO STUIDA LINIE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ vybojovali nominaci na evropský šampionát. Účastnili se regionálních soutěžích v ČR a SR a na Mistrovství ČESKO-SLOVENSKO ve Valašském Meziříčí a na Mistrovství SR v Banské Bystrici.

Dance4Fans EM / TAF European Championship Videoclip Dance 2019 se zúčastnilo na 520 soutěžících v kategorii děti, junioři, mládež a 68 skupin z evropských tanečních škol. Taneční studio LINIE a Českou republiku reprezentovalo sedm tanečníků: Alena Dvorská, Hedvika Vlčková, Kateřina Žlebková, Vendula Bubníková, Adina Mlčáková, Zuzana Štěpánková a Antonín Jíříček.

Soutěžili v kategorii junior solo, dospělí solo a small group s choreografií D4F Tell me you love me a s vlastní choreografií v kategorii duo junior 3 a kategorii duo dospělí.

A to nebylo vše, do finále se probojovalo i DUO Kateřina Žlebková a Vendula Bubníková v kategorii junior 3 a obsadilo magické čtvrté místo se svou choreografií „We ́re gonna show you“ a Adina Mlčáková, která v kategorii junior sólo obsadila úžasné páté místo schoreografií D4F „Tell me you love me“.

Za Taneční studio LINIE Valašské Meziříčí