PLES Taneční mistři online

Rádi bychom vás pozvali na první online ples tanečních mistrů, který se odehraje 24. dubna ku příležitosti blížícího se mezinárodního dne tance.

Nejčastější otázky ohledně Plesu 24.4. ve 20.00 hodin

Dnes vám zašleme informace o připojení na ples a v sobotu dopoledne Heslo a webové stránky.

Nejčastější otázky ohledně Plesu 24.4. ve 20.00 hodin

 1. Jak se plesu mohu účastnit?

Stačí si na tomto odkazu na Goout.net vybrat ze dvou druhů vstupenek - na stání nebo na sezení. Vstupenky k zakoupení zde: https://goout.net/cs/listky/ples-tanecni-mistri-online/ixdi/

 1. Co znamená vstupenka na stání?

Při zakoupení této vstupenky dostanete link na webové stránky, na kterých bude 1 okno (jako na YouTube), kde uvidíte virtuální hlavní sál paláce Žofín a celý 4 hodinový program.

 1. Co znamená vstupenka VIP na sezení?

Při zakoupení této vstupenky dostanete  link na webové stránky, na kterých budou 3 okna (jako na YouTube). Na 1. uvidíte virtuální hlavní sál paláce Žofín, na 2. virtuální primátorský salonek a na 3. seznam Zoom linků.

 1. Co uvidím na hlavním sále?

Zde bude probíhat 4 hodinový program = během večera se bude střídat výuka tanců, které zvládnete doma, hudba k tanci, taneční show profesionálních párů a krátké vstupy hostů ze Stardance a profesionální barman si s vámi namíchá jednoduchý drink

 1. Co uvidím v primátorském salonku?

Zde bude probíhat paralelní program - výuka salsy s mistrem světa, barmanská show a setkání s hvězdami Stardance.

 1. Co jsou to Zoom linky na taneční školy?

Některé taneční školy mají svůj vlastní salonek, do kterého můžete vstoupit přes Zoom link na webové stránce a setkat se tak s vašimi tanečními mistry nebo se známými, kteří jsou také na plese. Můžete si spolu povídat nebo chatovat. Salonky jsou otevřeny celý večer.

 1. Co je to Zoom link Kavárna?

Salonek, kde se můžete seznámit s dalšími účastníky plesu. Místo, kde si můžete nezávazně popovídat.  Nikdo nebude moderátorem této místnosti. Vstoupíte a uvidíte na kameře ostatní, kteří také budou v místnosti.  

 1. Co je to barmanská show?

Barman dopředu napíše, z jakých ingrediencí bude míchat nápoj večera a pak  všechny zájemce naučí tento postup krok po kroku. Na konci show si připijí na zdraví.

 1. Co je to setkání s hvězdami Stardance?

Marie Doležalová a Marek Zelinka se připojí do našeho programu a zájemci jim budou moci pokládat různé otázky. Pravděpodobně formou chatu (textových zpráv), na které budou živě odpovídat. Později se stejným způsobem přihlásí Zdeněk Chlopčík.

 1. Co je to výuka salsy?

Jan Dvořák mistr světa v salse má připravenou výuku salsy a bude formou jednoduchých kroků zájemce učit.

 1. Pokud si koupím vstupenku na stání, uvidím hvězdy Stardance a taneční školy?

Ne, pouze pokud si zakoupíte vstupenku na sezení.

 1. Jak se budu orientovat mezi sály?

Před plesem dostane každý účastník odkaz na webové stránky, na kterých po rozkliknutí bude buď 1 okno (vstupenka na stání) nebo 3 okna (vstupenka na sezení). A během večera bude mezi nimi jednoduchým způsobem překlikávat podle vlastního výběru. Podobný systém, jako když sleduje videa na YouTube.

 1. Co potřebuji pro nejlepší připojení a obraz?

Ideálně si předem udělat test rychlosti WIFI (https://www.dsl.cz/test-mereni-rychlosti).

Pro připojení počítače k televizi stačí kabel HDMI. Pak už můžete sledovat program na velké obrazovce.

Pro komunikaci s tanečními mistry potřebujete mít nainstalovaný Zoom ve vašem počítači.

 1. Co dalšího potřebuji na přípravu večera?

Prostor na tanec v rámci svého obývacího pokoje, dobré občerstvení a dobré kamarády.

 1. Musím stále sledovat hlavní program nebo si mohou přecházet mezi sály?

Můžete kdykoliv přejít podle vlastní libosti. V rámci obrazovky bude možné sledovat  program večera na jednotlivých sálech, aby jste se před rozhodnutím přejít do dalšího sálu, mohli ujistit, že o nic nepřicházíte na sále hlavním.

 1. Jak zjistím, že se na malém sále něco děje?  

Celou dobu bude na obrazovce vyvěšený program obou sálů.

Na hlavním sále bude program neustále, na primátorském budou pauzy.

Zoom salonky tanečních škol budou k dispozici pro komunikaci celý večer.

 1. Uvidí mě někdo, jak doma tančím?

Na hlavním sále ani primátorském sále nebudou účastníci vidět. Uvidí se jen v jednotlivých Zoom saloncích tanečních škol. Nebo ve společném Zoom salonku Kavárna.

 

Jakékoliv další otázky rádi zodpovíme na facebooku SUT nebo je můžete zasílat na adresu dotazy@sut.cz.

 

Vím, jak pro nás samotné byla zprvu představa online plesu poněkud netradiční. Čím více jsme se s ní však seznamovali, tím více a více nás začala bavit. Jelikož vás zveme na ples tanečních mistrů, tak kam jinam než do exkluzivních prostor pražského paláce Žofín?! Pomocí techniky se přeneseme do Velkého sálu paláce.

Celým večerem vás provedeme s našimi tanečními kolegy, s kterými se budeme střídat v rámci výuky jednotlivých tanců. Speciálními hosty večera budou vítězové Star Dance Marek Zelinka a Marie Doležalová, či známý porotce Zdeněk Chlopčík. Mistr ČR v Salse Jan Dvořák. Pozvání přijal i profesionální barman a dva smistrovské taneční páry Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková, Jaroslav Suchý a Irina Maizlish, kteří vám zatančí ukázky standardních i latinsko-amerických tanců. Nádherné taneční melodie vám bude celý večer hrát Pavel Zita, který provází svým hudebním uměním i mezinárodní taneční soutěže.

Máte možnost si vybrat ze dvou typů vstupenek.

Vstupenky na stání znamenají, že uvidíte program na hlavním sále, kde je připraven 4 hodinový program zahrnující výuku s tanečními mistry, taneční ukázky a krátké setkání s hosty. 

VIP vstupenky na sezení znamenají že si užijete ples tak, jako byste opravdu byli na Žofíně, protože budete moci přecházet z hlavního sálu do menších salonků, kde je pro vás připraven skvělý program:

Virtuální salónek Vaší taneční školy, kde se během večera setkáte nejen se svým lektorem, ale i s vašimi známými a přáteli z tanečních kurzů. Nemáte-li svou tan.školu, nevadí. Můžete navštívit kterou si vyberete.

Osobní setkání s našimi speciálními hosty ze StarDance, kteří se těší na setkání s vámi a na vaše dotazy.

Mistr v salse vás ve dvou vystoupeních naučí tento kubánský tanec.

Profesionální barman vás provede namícháním drinku večera, na který vám dopředu doporučí ingredience. 

 

Jednoduchým kliknutím na odkaz se budete moci přemísťovat z jednoho salónku do druhého a proto se nemusíte obávat, že byste během večera o něco přišli. 

Všechny instrukce, jak se k přenosu připojit, jak propojit váš notebook s televizorem, atd. obdržíte několik dní před samotnou akcí.

Lístky jsou již nyní dostupné na portále goout.net na tomto odkazu:

VSTUPENKY: https://goout.net/cs/listky/ples-tanecni-mistri-online/ixdi/

Pokud nenavštěvujete žádnou taneční školu, nemusíte při nákupu vyplňovat poslední políčko.

Pak už je jen na vás, co krásného si vezmete na sebe, co dobrého k pití a jídlu si připravíte a které své známé pozvete na tento jedinečný a tak trochu netradiční večer. 

Taneční mistři se těší, že zažijeme společně skvělou zábavu a že se setkáme na našem virtuálním parketu.