Členové

Příjmení a jménoMěstoŠkolaČlen
Bílek Alois Moravská Třebová Bílkova taneční škola čestný
Blaščák Viktor Vodňany TŠ Blaščák čestný
Černý Bohumil Ing. čestný člen in memoriam čestný
Dohnal Jiří Příbram TŠ Dohnal Dancing čestný
Dostálová Soňa Orlová-Lutyně čestný
Hes sen. Jindřich Mladá Boleslav TŠ Quick čestný
Kábrt Josef Sokolov čestný
Karasová Helena Praha 8 Taneční škola Plamínek čestný
Palouš Vladimír Hořovice čestný
Saunders Stuart Bremen čestný
Šindler Jiří Prostějov TŠ J. Šindlera čestný
Trešl Jiří Kutná Hora čestný
Zagatová Mária SK-Žilina čestný
Beneš Petr Pardubice TK Chvaletice profesionální
Beranová Jana Kralovice TŠ Jany Beranové profesionální
Budíková Ludmila Ostrava-Poruba profesionální
Buryanová Vlasta Brno TŠ Starlet profesionální
Cích Pavel Stod TS Dance profesionální
Cíchová Naděžda Stod Taneční škola Dance profesionální
Coufalová Kristýna Olomouc TŠ Petr a Pavlína Coufalovi profesionální
Coufalová Pavlína Olomouc TŠ Petr a Pavlína Coufalovi profesionální
Čermák Vlastimil Liberec profesionální
Černá Marcela Havlíčkův Brod TŠ Trend profesionální
Černý Filip Chrast u Chrudimě TŠ Bohémia profesionální
Černý Marek Olomouc TŠ Progress profesionální
Dufek Petr Teplice TŠ manželů Dufkových profesionální
Dvorská Alena Valašské Meziříčí Taneční studio LINIE profesionální
Dytrt Martin Chrudim MD Dance studio profesionální
Felcman Radek Zlín TK Fortuna profesionální
Fíla Jan Vimperk TŠ Fíla profesionální
Flekrová Hana Holice Taneční studio Hany Flekrové profesionální
Gregor Marian D - Hemmingen T.S.A. – Gregor profesionální
Hes jun. Jindřich Praha 4 TŠ Hes profesionální
Hofmann Václav Most TŠ Hofmanovi profesionální
Holeček Lukáš Staré Sedliště Taneční škola Plamínek profesionální
Horák Pavel Slaný Horák Taneční škola profesionální
Horák Kamil Karlovy Vary Karlovy Vary profesionální
Horváthová Květuše Příbram profesionální
Hrubý Jiří Šumperk TŠ Olympia profesionální
Chlopčík Zdeněk Frýdlant n. Ostravicí Taneční škola Chlopčík profesionální
Chmel Tomáš Jaroměř TAK Dance KROK profesionální
Chvátalová Romana Beroun TK Romany Chvátalové profesionální
Janč Viktor Brno - Sokolnice TŠ Danza profesionální
Jančová Jana Brno - Sokolnice TŠ Danza profesionální
Janouš Miloslav Praha 5 Taneční škola Nota profesionální
Janoušová Marie Praha 5 Taneční škola Janoušovi profesionální
Jareš Tomáš Valašské Meziříčí Taneční studio LINIE profesionální
Jarešová Helena Valašské Meziříčí Taneční studio LINIE profesionální
Josef Jaromír Varnsdorf VII TŠ Styl Varnsdorf profesionální
Kašová Vladimíra Karlovy Vary TŠ New dance Karlovy Vary profesionální
Kazda Robert Brno profesionální
Keclíková Dagmar Brno TŠ Dagmar profesionální
Klein Pavel Pardubice profesionální
Kleinberg Bohumil Strančice TŠ Calypso profesionální
Kleinberg Lukáš Strančice TŠ Calypso profesionální
Kleinbergová Vladislava Strančice TŠ Calypso profesionální
Knížetová Dagmar Chomutov TŠ Dagmar Knížetové profesionální
Kokotková-Buryanová Lucie Moravské Knínice TŠ Starlet profesionální
Kotina Jiří Kladno Taneční škola Jiří Kotina profesionální
Krucký Pavel Praha 3 Taneční škola Plamínek profesionální
Linhartová Dana Mohelnice profesionální
Macháček Petr Sokolov Taneční škola Petra Macháčka profesionální
Malinová Jana Miřetice profesionální
Málková Michelle Chotěboř TK Ella Chotěboř profesionální
Maršálek Karel Benešov TŠ Salta profesionální
Mědílek Aleš Zlín - Štípa TŠ A+A Mědílkovi profesionální
Mědílková Dana Zlín - Štípa TŠ A.+ A. Mědílkovi profesionální
Melusin Miroslav Brno Taneční studio profesionální
Mertlík Petr Jičín profesionální
Mičjan Vlastimil Pardubice TK LIFE Pardubice profesionální
Mičjanová Ludmila Pardubice TK LIFE Pardubice profesionální
Mikulský Tomáš Hoštka u Roudnice Tomáš Mikulský profesionální
Milarova Sarka Prostějov TŠ J.Šindlera profesionální
Mossigová Pavlína Svor profesionální
Motyčková Kateřina Letohrad Taneční studio KÁ profesionální
Motyčková Lada Roudnice n.L. Dance Arts Agency, s.r.o. profesionální
Němečková Miloslava Hradec Králové 2 TŠ Bonstep profesionální
Nosál Pavel Letohrad TŠ Nosálovi profesionální
Novák Aleš Chrudim IV. TŠ Besta profesionální
Novák Antonín Kutná Hora TŠ A. a J. Novákovi profesionální
Nováková Martina Chrudim TŠ Besta Chrudim profesionální
Obšilová Iva Jeseník profesionální
Onderková Kalendová Simona Praha 4 TK Astaire, Taneční škola Plamínek profesionální
Pavelková Dana Pardubice TK Chvaletice profesionální
Peške Lenka Praha 5 TŠ Dohnal Dancing profesionální
Rektor Milan Děčín profesionální
Richter Karel Holice TK APEL Holice profesionální
Rottenborn Jan Ústí nad Labem Taneční kurzy manželů Rottenbornových profesionální
Rottenbornová Martina Ústí nad Labem Taneční kurzy manželů Rottenbornových profesionální
Rusková Dagmar Plzeň TŠ P. Greis profesionální
Řídel Karel Česká Lípa TŠ Duha profesionální
Sedlák Ľubomír Drnovice Taneční škola H+L Vyškov profesionální
Sobota Petr Praha 6 profesionální
Sobotová Yvona Praha 6 profesionální
Svobodová Martina Brno Taneční škola Victoria Brno profesionální
Syrek Zdeněk Kunčice p. Ondřejníkem Taneční škola Syrkovi profesionální
Šrámková Stanislava Olomouc profesionální
Štěpová Jaroslava Náchod Takt Náchod profesionální
Takáčová Blanka Týnec nad Sázavou TŠ Blanky Takáčové profesionální
Vášová Blanka Kamenice TŠ Blanky Vášové profesionální
Vítko Jiří Teplice profesionální
Vlach Dušan Ostrava TŠ Mládí profesionální
Vörös Josef Kladno 4 Harmonie Kladno profesionální
Vörösová Daniela Kladno Harmonie Kladno profesionální
Vrána Miroslav Čáslav profesionální
Zíka Stanislav Velká Hleďsebe BEST DANCE z.s. profesionální
Zíková Bedřiška Velká Hleďsebe profesionální
Zita Josef Mladá Boleslav TŠ Zita profesionální
Zitová Bohumila Mladá Boleslav TŠ Zita profesionální
Brožovský Miroslav Praha 9 Taneční škola Astra Praha profesionální WDC
Doubrav Lukáš Praha 4 profesionální WDC
Doubravová Daniela Praha 4 profesionální WDC
Hanušová Veronika Vikýřovice profesionální WDC
Kopečný Jiří Praha 1 profesionální WDC
Maizlish Irina Zlonín Maizlish Irina profesionální WDC
Mücková Kristýna Praha 4 profesionální WDC
Plamínek Jiří Praha 1 Taneční škola Plamínek profesionální WDC
Pospíšil Jaroslav Holubice profesionální WDC
Rázek Vítězslav Praha 3 Tanec pro všechny profesionální WDC
Suchý Jaroslav Zlonín profesionální WDC
Tyrnova Vitalija Cumberland RI-USA 02062 profesionální WDC
Vašíček Tomáš Cumberland RI-USA 02062 profesionální WDC
Vejchar David Praha 7 profesionální WDC
Běčáková Miroslava Litultovice TŠ Mirah Opava amatérský
Bělušová Marie Drásov amatérský
Beránek Aleš Hradec Králové amatérský
Bolla Lukáš Pardubice - Ohrazenice amatérský
Čapková Věra Chotěboř TK Ella Chotěboř amatérský
Čechová Zina Brno amatérský
Čekanová Markéta Plzeň amatérský
Čermáková Barbora Holice TK APEL Holice amatérský
Černá Hana Chrast TŠ Bohémia amatérský
Černý Pavel Chrast u Chrudimě TŠ Bohémia amatérský
Dobruská Monika Chrudim amatérský
Dorina Tatiana Liberec 2 ALTA DANCE amatérský
Dvořák Jan Praha 3 amatérský
Gregoriades Nikola Nepomuk Taneční škola GREGORIADES amatérský
Hanich Lukáš Česká Lípa amatérský
Hofman Petr Broumov amatérský
Hurt Miroslav Žatec amatérský
Chmelová Kateřina Jaroměř TAK Dance KROK amatérský
Jäger Libor Jablonec nad Nisou TOPDANCE Jäger amatérský
Janáček Petr Havlíčkův Brod amatérský
Janák Matěj Přelouč TK Chvaletice amatérský
Janč Michal Taneční škola DANZA BRNO amatérský
Jantač Pavel Letohrad amatérský
Josefová Petra Jičín amatérský
Kotounová Jana Cheb Balanc centrum tance a jógy amatérský
Kroupa Jan Staré Hradiště amatérský
Kuštová Veronika Praha 1 Taneční škola Plamínek amatérský
Linhartova Marie Marie Linhartova amatérský
Macek Petr Chabařovice Taneční kurzy Mackovi amatérský
Malina Ivo Hradec Králové amatérský
Marek Jaroslav Chvaletice TK Chvaletice amatérský
Pelc Vít Karlovy Vary TŠ New dance Karlovy Vary amatérský
Podubecká Ing. Lenka Nechanice amatérský
Pohlodek Petr Olomouc amatérský
Pohlodková, Ing. Kateřina Taneční škola DANZA BRNO amatérský
Ringesová Jana Stará Huť amatérský
Schneider Jakub Benešov n. Ploučnicí Taneční škola Sway amatérský
Steinke Jindra Cheb Balanc centrum tance a jógy amatérský
Šípek Ladislav Přelouč TK Chvaletice amatérský
Šolc Michal Jičín amatérský
Štefanová Jana Ostrava- Výškovice Taneční škola Štefi amatérský
Švarc Jiří Stará Huť amatérský
Švík Ondřej Karlovy Vary TŠ BEST amatérský
Uxa Stanislav amatérský
  • Změny kontaktních údajů zasílejte na adresu jiri.plaminek@sut.cz.
  • Reklamace plateb zasílejte na adresu vladislava.kleinbergova@sut.cz.
  • Aktualizace probíhá vždy 1. dne v měsíci, přihláška profesionála je zveřejněna po jejím schválení prezidiem a úhradě člen.poplatků.